Komunální volby 2010 - Ústí nad Labem

     
    
15.-16. října 2010 proběhly komunální volby, v Ústí nad Labem se volilo do Zastupitelstva města Ústí nad Labem a do čtyř zastupitelstev jednotlivých městských obvodů.

     11. listopadu 2010 byli při ustavujícím zasedání zastupitelstva  zvoleni primátor města, náměstci primátora a členi Rady města Ústí nad Labem. Koalici tvoří tyto subjekty: ČSSD, ODS a SZSP.

Výsledky SZSP

Zastupitelstvo města Ústí nad Labem
volební výsledek: 12,09%
zastupitelé za SZSP: MUDr. Blanka Vraspírová – členka rady, PaedDr. Jan Eichler, MUDr. Pavel Kacerovský, MUDr. Josef Liehne, Mgr. Tomáš Jelínek

ZMO Ústí nad Labem - město
volební výsledek 11,95%
zastupitelé za SZSP: MUDr. Pavel Kacerovský – člen rady, MVDr. Jiří Král – člen rady, MUDr. Jan Nebáznivý, MUDr. Jiří Tajchner

ZMO Ústí nad Labem - Neštěmice
volební výsledek 15,56%
zastupitelé za SZSP: Miloslava Válková – starostka, Mgr. Jaroslav Mareš – radní, MUDr. Aleš Rosenbaum

ZMO Ústí nad Labem - Severní Terasa
volební výsledek 16,19%
zastupitelé za SZSP: Mgr. Michal Ševcovic - člen rady, PaedDr. Jan Eichler, MUDr. Petr Kačer

ZMO Ústí nad Labem - Střekov
volební výsledek 11,96%
zastupitelé za SZSP: Mgr. David Cihlář – radní, MUDr. Josef Liehne

      SZSP kandidovala v 18 místech a v 16 jsme se dostali do zastupitelstev, pouze v Děčíně a v Uničově jsme zůstali velmi těsně pod hranicí 5% (Děčín 4,91 a Uničov 4,7%). Ve většině volebních obvodů jsme získali přes 10% hlasů, maximem byl výsledek v obci Drmoul se ziskem 58%, průměrný výsledek všech kandidátek je 13,74% hlasů.

    V přiložené tabulce jsou výsledky všech míst, kde jsme kandidovali, města a obce jsou řazena podle počtu oprávněných voličů.

www.szsp.cz

 


<< Zpět